Happening ekologiczny w ramach Projektu Ekologicznego pn.„Nie zaśmiecaj lasów –segreguj odpady!”

Podczas Pikniku rodzinnego w dniu 20 maja uczniowie, nauczyciele oraz mieszkańcy Gminy Pilawa Górna wzięli udział w Happeningu ekologicznym realizowanym ramach Programu Ekologicznego „Nie zaśmiecaj lasów –segreguj odpady!”. Akcja informacyjno-promocyjna Happeningu wiązała się z rozdaniem przez uczniów Szkoły Podstawowej materiałów edukacyjnych zachęcających społeczność w Piławie Górnej do właściwego segregowania odpadów oraz umocnieniu mieszkańców w przekonaniu, iż ochrona środowiska jest niezwykle ważna i wszyscy musimy poczuwać się do odpowiedzialności za stan otaczającej nas przyrody.

zdjęcia

Poprawiony (środa, 24 maja 2017 11:34)

Więcej…

 

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

https://men.gov.pl/wp-content/uploads/2017/05/list-ministra-edukacji-narodowej-do-rodzicow.pdf

Poprawiony (wtorek, 23 maja 2017 06:38)

 

Szkolny Piknik Rodzinny - 2017

„Połączenie sił to początek,

pozostanie razem to postęp,

wspólna praca to sukces”.

H. Ford

W sobotę  20 maja 2017 r. - przy Szkole Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej odbył  się kolejny już Szkolny Piknik Rodzinny tym razem pod hasłem "Poznajemy zawody" . Piknik zorganizowano dla całej społeczności szkolnej i lokalnej z terenu Miasta Piława Górna.

ZDJĘCIA

Poprawiony (wtorek, 23 maja 2017 18:15)

Więcej…

 

Konkurs ''Spelling Master'' - PODSUMOWANIE

Dnia 19.05.2017r. odbył się konkurs literowania w języku angielskim. Uczniowie dzielnie pokonywali kolejne etapy konkursu i wykazywali się znajomością alfabetu i pisowni angielskiej.

Więcej…

 

Poznajemy zawody - projektantka wnętrz

19.05.2017 r. klasy VI a i VI b odwiedziła projektantka wnętrz- pani Joanna Kos-Majewska z firmy La Forma. Projektantka zaproszona została przez p. Joannę Korczyńską, aby zapoznać młodzież z zawodem, jaki wykonuje.

Poprawiony (niedziela, 21 maja 2017 20:17)

Więcej…

 
Więcej artykułów…
BIP

Wyszukiwanie
Owoce w szkole

Mleko w szkole