Cyrk O’Bimbolando w naszej szkole

11 maja gościliśmy artystów z cyrku O’Bimbolando. Pochodzą oni z Ukrainy. Podczas występu mogliśmy zobaczyć m.in:pokazy iluzji, akrobacje na wałkach, żonglerkę, pokaz jazdy na monocyklu, transformers itp. Wszystkich rozśmieszał zabawny clown. Nasi uczniowie także uczestniczyli w pokazach różnych sztuczek Wszystkim  widzom występ bardzo się podobał.

Poprawiony (wtorek, 16 maja 2017 14:52)

 

PROGRAM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

„Nie zaśmiecaj lasów – segreguj odpady!”

Pod takim hasłem od kwietnia do czerwca 2017 r. w  Szkole Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej realizowany jest  Program edukacji ekologicznej, na realizację którego dofinansowanie pozyskała Gmina Piława Górna w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Poprawiony (wtorek, 16 maja 2017 15:03)

Więcej…

 

Powiatowy Turniej o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla Uczniów Klas III

Dnia 12 maja 2017 r. już po raz 23. w Szkole Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Piławie Górnej odbył się Powiatowy Turniej o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla Uczniów Klas III objęty honorowym patronatem KPP w Dzierżoniowie.

Celem turnieju jest popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu.

zdjęcia

Poprawiony (poniedziałek, 15 maja 2017 17:32)

Więcej…

 

KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR” -WYNIKI

Konkurs matematyczny „Kangur” odbył się 16 marca 2017 roku. W konkursie udział wzięło 56 uczniów naszej szkoły, którzy pisali testy konkursowe w trzech kategoriach: Żaczek – klasy II , Maluch – klasy III i IV oraz Beniamin – klasy V i VI.

Poprawiony (wtorek, 16 maja 2017 15:02)

Więcej…

 

Góra Grosza -podsumowanie

Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w akcji „Góra Grosza.” Udało nam się zebrać 886,50 zł.

Klasy które zebrały najwięcej :

Więcej…

 
Więcej artykułów…
BIP

Wyszukiwanie
Owoce w szkole

Mleko w szkole