POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS CZWARTYCH „Najlepszy z najlepszych”

W dniu 09.05.2017r. uczniowie Jakub Filipek z kl. IV „a” i Mikołaj Bagiński z kl. IV „b” reprezentowali naszą szkołę w Powiatowym Konkursie matematycznym „Najlepszy z najlepszych”. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli matematyki Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżoniowie.

Poprawiony (środa, 10 maja 2017 18:35)

Więcej…

 

Ogłoszenie biblioteki szkolnej!!!

Zgodnie  z  Zarządzeniem Dyrektora  Szkoły  nr 5/2017  w  dniach od  22 maja do  12  czerwca b.r. w bibliotece szkolnej przeprowadzone zostanie skontrum zbiorów i  inwentaryzacja środków trwałych. Dlatego też od  dnia 15 maja ( poniedziałek) wstrzymuje się wypożyczanie książek i  korzystanie ze zbiorów w czytelni. W tym czasie, czyli do19 maja ( piątek) będą przyjmowane od uczniów tylko książki dotychczas wypożyczone.

Poprawiony (środa, 10 maja 2017 15:21)

Więcej…

 

DZIEŃ ZIEMI

W dniu 27 kwietnia uczniowie klasy V a i V b wprowadzili nas w bajkowy świat ekobohaterów. Znane postaci z bajek, w które wcielili się nasi aktorzy pokazały nam jak dbać o naszą planetę. Oto kilka zasad, które z pewnością zapamiętają wszyscy uczniowie naszej szkoły:

Poprawiony (sobota, 06 maja 2017 09:53)

Więcej…

 

Apel z okazji 3 Maja

Równość, Wolność Wszystkim Dana

Pod takim hasłem społeczność uczniowska klas I–VI Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej w strojach galowych i z kotylionami zgromadziła się na sali gimnastycznej, by wziąć udział w apelu z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, czyli Ustawy Rządowej z dnia 3 maja.

Poprawiony (sobota, 29 kwietnia 2017 09:42)

Więcej…

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Literackiego pn. „Mój wymarzony zawód”

Konkurs adresowany był do uczniów klas  I – VI naszej szkoły.  Zadaniem uczniów w klasach  I – III było napisanie wiersza, natomiast w klasach IV- VI uczniowie mieli do wyboru zredagowanie opowiadania lub listu. Na konkurs wpłynęło 13 wierszy z klas I – III oraz 28 prac (opowiadań i listów) z klas IV – VI. 26 i 27 kwietnia 2017 roku komisja konkursowa w składzie: p. wice-dyrektor      M. Skowrońska – Sowa, p. A. Michałek i p. J. Bielecka postanowiła przyznać:

Więcej…

 
Więcej artykułów…
BIP

Wyszukiwanie
Owoce w szkole

Mleko w szkole