Sukces naszych uczennic w Powiatowym Konkursie Recytatorskim uczniów klas I-III pn. „Ojczyzna w poezji”

W dniu 27 kwietnia 2017r. uczennice: Alicja Leginowicz/kl.1 a, Daria Załoga/kl. 2 c i Amelia Połubińska/kl. 3 d. reprezentowały naszą Szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Bielawie pn. „Ojczyzna w poezji”.

Poprawiony (czwartek, 27 kwietnia 2017 15:17)

Więcej…

 

Test trzecioklasisty

26 kwietnia 2017 roku uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Piławie Górnej pisali ogólnopolski sprawdzian kompetencji trzecioklasisty z Operonem. Test składał się z części matematycznej, polonistycznej pod tytułem Ferdynand- szuka parasolnika i z części przyrodniczej- Ferdynand i woda. Uczniowie z dużym zaangażowaniem przystąpili do pisania testu i w skupieniu odpowiadali na pytania.­

Poprawiony (czwartek, 27 kwietnia 2017 10:24)

 

II miejsce w Powiatowym Konkursie Kultury Antycznej

26 kwietnia 2017r. odbył się Konkurs Kultury Antycznej w Łagiewnikach. Naszą szkołę reprezentował trzyosobowy zespół dziewczynek w składzie: Weronika Lipiec, Virginia Ciereszyńska i Justyna Kozioł.

Poprawiony (środa, 26 kwietnia 2017 20:47)

Więcej…

 

„Tajemnice przyrody”

W dniu 19 kwietnia 2017 r. odbył się  konkurs „Tajemnice przyrody” będący elementem Wewnątrzszkolnego Konkursu Ekologicznego. Głównymi celami tego konkursu jest: popularyzowanie wiedzy przyrodniczej, zainteresowanie uczniów różnorodnością,  bogactwem i pięknem świata przyrody oraz wykrywanie uzdolnień.

Poprawiony (środa, 26 kwietnia 2017 07:55)

Więcej…

 

"Wszystko gra"

W dniu 16.04.2017 roku uczniowie kl. I-VI uczestniczyli w ostatnim już koncercie muzycznym w tym roku szkolnym pod tytułem Wszystko gra. Uczniowie wraz z nauczycielami z zainteresowaniem wysłuchali utworów granych przez trzech muzyków. Utwory te były grane na kuchennych akcesoriach i przyborach takich jak: garnki, miski, kieliszki i łyżeczki.Uczniowie aktywnie brali udział w koncercie, mogąc samodzielnie zagrać na tych instrumentach.
To był niezapomniany i pełen dobrej energii koncert.

 
Więcej artykułów…
BIP

Wyszukiwanie
Owoce w szkole

Mleko w szkole