PODZIĘKOWANIE


Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego za przygotowanie pikniku charytatywnego.

Dziękuję nauczycielom za ogromną pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Państwa pomysłowość i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie pikniku.

Szczególne podziękowania kieruję do  p. Zofii Zawadzkiej, p. Aliny Raszewskiej, p. Anny Palki, p. Joanny Korczyńskiej, p. Darii Skibińskiej-Pindery, p. Wiesława Koziary, p. Beaty Krzemienieckiej, p. Grażyny Żaby, p. Danuty Szeligi, p. Grażyny Koziary i Barbary Kielar za ogromne zaangażowanie, poświęcony czas w przygotowanie i udział w pikniku.

Dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli nasz piknik.

Dziękuję uczniom naszej szkoły za postawę, zachowanie i udział w programie artystycznym: p. A. Pawlak, p. E. Chrząszcz, p. M. Baranowskiej.

Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej

im. K.K. Baczyńskiego

mgr Marta Skowrońska - Sowa

Poprawiony (wtorek, 12 września 2017 15:20)

 

Brawo Jessica

W dniach od 1 do 4 czerwca 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Polski w piłce nożnej dziewcząt U-13 w Łodzi.Jedną z uczestniczek turnieju, była uczennica naszej szkoły Jessica Błażejewska. W eliminacjach do mistrzostw wzięło udział aż 124 drużyny z całej Polski z różnych województw, a najlepsze 8 drużyn pojechało do Łodzi rozgrywać ostatnie eliminacje do MP. Nasza uczennica i jej drużyna AZS PWSZ WAŁBRZYCH  osiągnęla ogromny sukces zdobywając trzecie miejsce.

Gratulacje Jessica

Poprawiony (wtorek, 06 czerwca 2017 07:20)

 

Aktywni w Dniu Dziecka

Dzień Dziecka to dzień radości i niespodzianek, stąd właśnie 1 czerwca 2017r. uczniowie klas: 2a i 2c pod opieką wychowawczyń p. Edyty Chrząszcz i p. Małgorzaty Wiącek, jak również nauczycieli – opiekunów p. Joanny Nowickiej, p. Jolanty Woszczyk uczestniczyli w wycieczce do Wambierzyc.

Poprawiony (wtorek, 06 czerwca 2017 07:03)

Więcej…

 

Dzień Dziecka

Poprawiony (poniedziałek, 05 czerwca 2017 07:21)

 

25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zmaganiach konkursowych w ramach XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Przeprowadzono eliminacje w poszczególnych placówkach oświatowych na terenie powiatu dzierżoniowskiego.

Poprawiony (czwartek, 01 czerwca 2017 21:19)

Więcej…

 
Więcej artykułów…
BIP

Wyszukiwanie
Owoce w szkole

Mleko w szkole