Szkoła Podstawowa
im. K. K. Baczyńskiego
w Piławie Górnej

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Ikona tekst łatwy do czytania - Osoba z otwartą książką i ręka z podniesionym kciukiem "OK"Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Piławie Górnej położona jest przy ulicy Kościuszki 1. Składa się z dwóch budynków „A” oraz „B”.

W budynku „A” istnieją trzy wejścia dostępne dla uczniów. Główne wejście zaopatrzone jest w schody oraz rampę – podjazd dla niepełnosprawnych. Drugim i trzecim wejściem wchodzi się bezpośrednio na klatkę schodową. Jest to budynek o trzech kondygnacjach nadziemnych, częściowo podpiwniczony. Dostęp dla osób z niepełnosprawnością ruchową jest możliwy tylko na pierwszą kondygnację (parter). Budynek nie posiada wind, pochylni, podjazdów, platform, informacji głosowych, pętli indukcyjnych. Posiada korytarz oraz schody prowadzące na I i II piętro. W korytarzach budynku znajdują się standardowe przejścia z których może korzystać osoba niepełnosprawna. Po termomodernizacji budynku, na parterze powstała toaleta dla osób niepełnosprawnych.

>W budynku „B” znajdują się trzy wejścia dla uczniów. Do wejścia głównego prowadzą schody. Drugie i trzecie wejście prowadzi bezpośrednio na klatkę schodową. Budynek jest dwukondygnacyjny, nie posiada wind, pochylni, podjazdów, platform, informacji głosowych, pętli indukcyjnych. Do szkoły może wejść osoba z psem asystującym, nie ma możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego na miejscu lub on-line. Przy szkole funkcjonuje ogólnodostępny parking - w razie potrzeby, jako parking może zostać wykorzystany plac przed budynkiem. Toaleta dla interesantów znajduje się na parterze budynków.

 

facebook

facebook

facebook